Нещодавно президентом РФ був підписаний закон поправки в раніше ухвалений закон «Про сприяння розвитку житлового будівництва» і окремі законодавчі акти Російської Федерації».
Тепер за законом зменшено терміни з 3 до 1 року на передачу органам держ. влади об’єктів повноважень РФ з управління для цілей житлового будівництва та з 3 до 1,5 років для створення пром.парків, технопарків, об’єктів інфраструктури.
Крім цього, в процесі аукціону з продажу цих ділянок у влади буде можливість встановити свої вимоги до параметрів і характеристик планованого облаштування території, та мінімальних вимог житлового будівництва.
Крім того в ряд законів будуть внесені зміни щодо порядку придбання земельних ділянок, що перебувають у власності державних і муніципальних органів.
Так влада сподівається змусити місцеву владу прискорити процес залучення до оборот земельних ділянок Фонду РЖС. На їх думку це повинно позитивно позначитися на динаміці житлового будівництва в Росії. Нагадаємо, що за планом до 2020 р. в РФ має здаватися 145 млн. кв. м. житла на рік. А ось у 2010 р. ця цифра була всього лише 57 млн. кв. м.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новобудови

Залиште коментар

У Північній столиці Естонці побудують житловий квартал «Ваніно»

Депутат ГД пропонує заборонити здавати житло хронічним хворим