Здача житла на короткий термін – хороший варіант стабільного заробітку, особливо якщо знайти клієнтів на тривалий строк не виходить. Але слід пам’ятати про те, що такий варіант пов’язаний з низкою ризиків.

Пропонуємо вам ознайомитися з кількома порадами, які допоможуть вам уникнути різних неприємностей:

1. Придивіться до клиету/клієнтам при першій розмові. Ваша інтуїція підкаже вам, чи можна довіряти цим людям, чи ні.

2. Людям, які не досягли 18-річного віку житло краще не здавати. Часто молодь відразу приведе з собою гостей, який точно не будуть дбайливо відноситься ні до обробці квартири, ні до меблів.

3. Напишіть перелік речей, які залишаєте в квартирі і дайте підписати клієнту.

4. Оплату за весь час проживання краще взяти наперед, а якщо такої можливості немає – візьміть на цей час у клієнта якийсь важливий документ або цінну річ.

5. Перед тим, як клієнт выселится, домовтеся про зустріч в квартирі, щоб мати можливість разом з вашим мешканцем переконається, що всі речі на місці.

6. Передчасно домовтеся про відшкодування шкоди за розбиті або поламані речі. Тоді клієнт буде ставитися до схоронності вашої начиння більш відповідально.

7. Обов’язково обговоріть можливість візитів господаря в свою квартиру на час здачі. Це убезпечить вас від можливої повторної здачі житла клієнтом третім особам.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Корисні поради

Залиште коментар

Переваги однокімнатної квартири

Купівля або оренда приміщення: що вигідніше (Частина 1)