Проведення операцій з нерухомості передбачає чимало питань, в тому числі, про сплату податків продавцям і отримання податкового вирахування покупцями.

За законом, проведення угоди між родичами позбавляє сторону, що вступила в права власника, майнового податкового вирахування. Також будь-які податкові зобов’язання не загрожують родичам, які отримали нерухомість внаслідок договору дарування.

Якщо продавець не має на момент продажу приміщення документів, що підтверджують його витрати на придбання цієї нерухомості, яка в його власності перебувала менше трьох років, то оплату податку проходить з суми понад 1 млн. рублів.

При пред’явленні таких доказів, податок обкладає позитивну різницю між сумами покупки і продажу. У разі, якщо нерухомість потрапила у власність продавця більше трьох років тому, то закон звільняє його від податку на суму, яка виручена від продажу.

Не доведеться платити податок, коли ви уклали договір міни або дарування. Адже дарувальник віддає нерухомість безкоштовно, а значить, сума для обкладення податком як така відсутня. Нерухомість при обміні визнається рівнозначною, тому доходу жодна із зацікавлених сторін не отримує дохід, і, отже, оплата податків не проводиться.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • податки при продажу
  • продаж нерухомості
  • родичі

Це страшне слово – «неліквід»

Вибираємо «правильне» приміщення для магазину