Не секрет, що за літніми людьми необхідний догляд. Тому важливо, щоб родина була як можна ближче один до одного. У зв’язку з цим пенсіонери намагаються зробити обмін своєї квартири, щоб родичі були в одному районі.

Якщо звернутися до статистики, то 35 відсотків обмінів відбувається саме пенсіонерами. Серед усіх цих обмінів, 53 відсотки називають причиною угоди саме переїзд. Люди похилого віку хочуть бути ближче до своїм дітям або онукам.

17 відсотків всіх обмінів – це роз’їзди з родичами. У таких випадках пенсіонери і родичі в рівній мірі хочуть жити окремо. У 4 відсотках обмінів родичі хочуть жити разом. В такому випадку в обмін пропонується квартира пенсіонерів і квартира дітей, щоб у підсумку жити разом в більш великий і комфортній квартирі.

15 відсотків обмінів квартир серед пенсіонерів займає причина, по якій літні люди намагаються допомогти своїм родичам. В такому випадку велика квартира змінюється на меншу і при цьому залишається ще «доплата». Або ж замість доплати виходить ще одна квартира, яку вже дарують батьки своїм дітям.

У дев’яти відсотках пенсіонери змінюють свою квартиру на новобудову. Зазвичай житло, яке будується, коштує дешевше і можна тоді обмінюватися без доплат.

Ну і в двох відсотках пенсіонери роблять обмін, щоб збільшити площу. Іноді за це потрібно доплата або ж переїзд в інший район.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • обмін
  • обмін нерухомості
  • пенсіонери

Секрети передпродажної підготовки. Частина 2.

Літо — ідеальна пора для купівлі квартири