Як зробити декор для кухні своїми руками

Как сделать декор для кухни своими руками
Збираємо кращі ідеї для інтер’єру, вчимося створювати ідеальний дизайн кімнати за всіма правилами.
Також хочемо порекомендувати почитати – Декор для кухні своїми руками (78 фото): перетворюємо легко! http://art-room.od.ua/dekor-dlya-kuhni-svoyimi-rukami-78-foto-peretvoryuyemo-legko/
Про те, як зробити декор кухні. Декор кухні своїми руками з підручних матеріалів. Якщо справжню господиню залишити на безлюдному і порожньому острові, то, повернувшись за нею через кілька місяців, можна побачити квітучий острів, переповнений різними саморобними корисними дрібницями. Але, якщо змусити таку творчу особистість протягом тривалого часу готувати на незнайомій кухні, то вона буде відчувати себе не в своїй тарілці. Адже її креативність не знайде виходу, натикаючись на неможливість щось змінювати на чужій території і облаштовувати місце роботи під себе.
Декор кухні – це підсвідомий прояв .
Варіантів, ніж змусити полиці кухонного гарнітура, – безліч. Тут і вази з квітами свіжозрізаними і засушеними, свіжими фруктами і муляжами, просто з гілками і різнокольоровими листям (а на них ще можна приклеїти невеликі фотографії); і декоровані ємності для зберігання сипучих; декоративні пляшки з кольоровими шарами піску або шматочками фруктів/ овочів. Можна зробити незвичайні дощечки для записів або обробні дошки, плетені кошики і підставки з лози або паперу. Красиві кольорові келихи, незвичайна посуд, керамічні розписні тарілки і квіткові горщики, улюблені дрібнички, гелеві свічки, різнокольорові, в незвичайних свічниках – все це кроки до неповторного дизайну приміщення і невід’ємна складова декору кухні.
Декор кухні: саморобки Важливе місце в інтер’єрі займає текстиль: зшиті штори для кухні, рушники, прихватки, підставки під гаряче, чохли та подушки на стільці, доріжки на підлогу. Взагалі, декор кухні своїми руками – це річ, якщо й не зовсім просте, то вже точно захоплююче. Якщо всі ідеї лякають своєю складністю, то нижче наведено кілька простих рецептів для новачків у hand – made. Для особливо просунутих рекомендуємо розписати кухонні меблі і зшити штори своїми руками.
Дуже просто зробити вінок з приклеєними головками часнику і гіркого перцю. Для цього з лика в’яжеться коса і скріплюється в коло. Перчики зроблені з солоного тіста, пофарбовані гуашшю і розкриті акриловим лаком. Часник зроблений з целофанових квадратиків, вати і перетягнуть на часточки звичайними нитками, кореневища зображує приклеєна гречка. Все це кріпиться клеєм – і вінок готовий.
Декоративні пляшки зробити ще легше: знайдіть красиві ємності і заповніть їх шматочками яскравих, різнокольорових фруктів або овочів. Залийте все оцтовою кислотою, спиртом або рослинним маслом. Така краса може стояти півтора року.
Ємності можна додатково прикрасити джутовыми мотузками, посадивши їх на гарячий клей.