Технології дозволяють якісно захистити вашу нерухомість. Можна встановити бездротову охоронну сигналізацію на дачі, в будинку, в котеджі або в міській квартирі. Така охоронна система захистить від небажаного проникнення, просигналізує про витік води або газу, повідомить про займання. Ви можете бути абсолютно спокійні за збереження своєї нерухомості.

З допомогою бездротової охоронної сигналізації можна підключити до системи до 50 різних датчиків. Тут і цілісність дверей і вікон, і пожежна сигналізація, датчик виявлення газу, і датчик витоку води. Можна також включити в систему додаткове обладнання у вигляді регулятора температури, відкриття в’їзних воріт, включення побутових приладів тощо.

Дана система має свій канал зв’язку. Це дозволяє за допомогою миттєвих повідомлень повідомляти про стан вашої нерухомості. За допомогою автономного GSM каналу віддалено управляти охоронною сигналізацією і всією системою безпеки в цілому.

Бездротову охоронну сигналізацію можна швидко налаштувати. Монтаж та управління доступні кожному. І все це завдяки бездротовій технології. З допомогою окремого каналу GSM можна оперативно вирішувати проблеми, пов’язані з безпекою вашого житла.

Якщо підключити до даної системи відеоохорону, то в реальному часі зручно спостерігати за тим, що відбувається в будинку. Або ж ви можете по GSM каналу отримувати зображення в разі спрацьовування того чи іншого датчика.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • безпека
  • охорона
  • сигналізація

Росіяни стали більше орендувати житло за кордоном

Представляємо дизайнерський проект варшавської квартири