Як виписати людину з квартири, якщо він у ній не живе

not found
Підкажіть будь ласка ситуація така, що ми жили з чоловіком цивільним шлюбом, купили квартиру і оформили її навпіл, потім у нас народилася дитина (дитині зараз 2, 5 рочки), зараз з чоловіком ми не живемо разом і він віддав свою частину квартири дитині (за дарчим). З чоловіком ми не живемо вже майже близько року, він живе в іншій області у своєї мами, підкажіть чи можу я його виписати без його згоди, т. сам він цього робити не хоче, а я перебуваю в декретній відпустці і плачу за квартиру повністю сама. Моя мама зверталася в паспортний стіл і їй там сказали, що він тільки сам повинен виписатися, нібито я не в праві. ви можете виписати колишнього власника в судовому порядку, але за умови, що договором дарування не передбачено довічне право користування дарувальника житловим приміщенням. Якщо у колишнього цивільного чоловіка відсутнє право власності на частку в спірній квартирі і він в ній не проживає, то ви можете його виписати без отримання згоди в судовому порядку.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як виписати з квартири чоловіка, який не живе в ній http://kvartirniy-vopros.com.ua/yak-vipisati-z-kvartiri-cholovika-yakij-ne-zhive-v-nij/
Здрастуйте, ви можете звернутися в суд із заявою про визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням, в якому ви повинні описати ситуацію, прикласти свідоцтва про право власності на квартиру, копію особового рахунку, акт про непроживании.
Якщо він власник 1/ 2 частини квартири, Ви можете тільки викупити у нього його частку, а в даному випадку стягувати з нього плату за комунальні послуги.
Гарантія найкращої ціни – ми домовляємося з юристами в кожному місті про найкращою ціною.
Чи можна продати приватизовану квартиру, якщо там прописаний чоловік, який на продаж не згоден.
Можна виписати неповнолітньої дитини, якщо він не брав участь в приватизації.
Можна виписати з квартири сина, який не відслужив в армії і зараз умовно засуджений.
Чи можу я за законом перекрити воду в своїй квартирі, якщо там не живу.
Можна прописатися в квартирі, якщо будинок не зданий в експлуатацію.
Варто працювати з ріднею.
Ми допоможемо вам або повернемо гроші.
У мобільному додатку і Telegram юристи відповідають швидше і відповідь гарантований навіть на безкоштовний питання.