Як вигідно продати нерухомість? Де знайти покупця? Боїтесь обману, продаючи нерухоме майно? Ці та інші питання хвилюють всіх, хто зіткнувся віч-на-віч з проблемою продажу нерухомості.Що ж, давайте спробуємо разом підібрати надійний і універсальний шлях до вирішення поставленого завдання. Найпростіший спосіб – можна продати житлоплощу своїм рідним або знайомим. Але як часто буває на практиці, знайти серед своїх, нехай і численних знайомих, тих, хто саме зараз збирається придбати нерухомість, досить важко. Тоді як вам хочеться найбільш швидко і вигідно її продати. Тому продаж нерухомості за допомогою такого способу, мабуть, можна вважати вдалим збігом, ніж універсальним рецептом.

Також досить поширеним варіантом є пошук клієнтів по оголошеннях в газетах. Але знову-таки, це тривалий і копіткий процес. Адже потрібно переглянути безліч газет, інтернет-сайтів, телефонувати або відповідати на дзвінки, зустрічатися і чекати результату від всіх цих маніпуляцій. Це, природно, забере досить багато ваших коштів і часу. Але при цьому ніякої гарантії, що дуже скоро ви продасте нерухомість, не буде. Крім того, у разі пошуку покупця за допомогою оголошення існує великий ризик, що вас можуть обдурити.

Найбільш прийнятний варіант – звернутися в агентство нерухомості. І причин цьому декілька: по-перше, в агентстві вже є багаторічним досвідом напрацьована база нерухомості клієнтів і, відповідно, потенційних покупців на вашу нерухомість. А по-друге, співробітники агентства зобов’язані підстрахувати вас у всіх юридичних моментах, пов’язаних з нерухомістю.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • як продати квартиру
  • продаж нерухомості

Купуємо одноповерховий будинок з перспективою на майбутнє

Поради тим, хто хоче орендувати офіс