Розбомбивши все у ванній кімнаті, подумайте, де і яких розмірів буде розміщена вентиляція. Якщо ванна буде погано вентилюватися, то в майбутньому задоволення від зробленого ремонту ви не отримаєте. Якщо у ванній навісний стеля, то витяжку зробіть так, щоб її маленька частина проганяла повітря від навісного стелі до даху.

Далі — ванна. Запам’ятайте, що ванну потрібно поставити до того, як буде проводиться процес укладання плитки і після того, як буде зроблено роботи по сантехніці, пов’язані з лічильниками, трубами, кранами і вентиляцією.

Вибравши, яка буде ванна, вирішите, що робити з трубами. Сам технологічний процес — найважливіший у ремонті ванної кімнати. Наскільки якісно і правильно він буде зроблено – настільки максимально багато зручностей ви отримаєте у майбутньому. Якщо труби в стіну не заховані, то доцільніше буде їх туди заховати. Задумавши прибирати в стінку труби, відразу гарненько подумайте, де будуть знаходитися лічильники холодної і гарячої води. Сайт nedvizhimostrossia.wordpress.com радить розмістити їх під раковиною, наприклад, в маленькому мініатюрному шафці. Так вони зовсім не будуть псувати загальний зовнішній вигляд вашої ванної кімнати.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Благоустрій

Залиште коментар

Tagged with:

  • ванна кімната
  • ремонт

Як правильно у ванній кімнаті старої квартири зробити ремонт? Частина 1

А купувати квартири на останньому поверсі?