Коли живеш з батьками або знімаєш квартиру, то зазвичай мрієш мати власне житло. Залишається тільки одне питання – звідки взяти гроші або як накопичити гроші. У містах квартири коштують дорого і навіть перший внесок на іпотеку може коштувати великих капіталовкладень. Спробуємо розібратися в тому, складно чи ні накопичити велику суму. Слід відразу сказати, що дане питання найбільше відноситься до нашого ставлення до життя.

Одні можуть говорити, що необхідна сила волі, інші – що зароблена плата не дозволяє накопичити грошей. У будь-якому випадку – це відмовки для того, щоб зняти з себе провину.

Можна сказати, що механізм накопичення почне працювати, коли вже немає сили більше терпіти або ж людина побачить перед собою реальний приклад накопичення.

Головне – необхідно розуміти, що накопичення можливо. При цьому треба чітко враховувати розумні строки та технологію накопичення. Перед собою треба поставити саму мінімальну з можливих цілей. Якщо маючи середню зарплату націлюватиметься на збирання грошей на котедж вартістю 500 000 доларів, то тоді у вас з’являться маса комплексів і порушиться психіка. Тому необхідно зменшувати свою мету до реального мінімуму.

Як накопичити гроші на купівлю житла. Частина 2

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве, Корисні поради

Залиште коментар

Tagged with:

  • скарбничка
  • накопичення коштів
  • покупка квартири
  • покупка нерухомості

Які необхідні витрати при покупці квартири. Частина 2

Як накопичити гроші на купівлю житла. Частина 2