З роками сім’я збільшується, місця в квартирі стає мало і починаєш подумувати про варіанти збільшення житлової площі. Якщо фінансові можливості дозволяють, можна купити квартиру в рідному районі, але більшої площі. Але можна і розглянути варіант покупки заміського будинку.

Переваг заміського будинку перед міською квартирою більш ніж достатньо. Рівень шуму на мінімумі, ні міський забруднення, мінімум сусідів порівняно з багатоповерхівкою.

Якщо вибирати заміський будинок для літнього відпочинку, то варто звернути увагу на розташування поруч водойома і лісового масиву. Але якщо ви збираєтеся переїхати з міста за місто, то тут є над чим замислитися.

В першу чергу зверніть увагу на транспортну доступність. Транспорт повинен ходити регулярно та дороги повинні бути у хорошому стані. Тоді вам не треба замислюватися як дістатися до роботи, якщо раптом неполадки з машиною.

Якщо говорити про ціни, то зрозуміло, чим ближче до міста, тим дорожче. Тому визначтеся з сумою, яку ви можете викласти за заміський будинок і озбройтеся з циркулем. Потім проводите круги навколо міста на карті. 10 км від міста – дорого, 15 км від міста – дорого, 20 км від міста – про, те що треба… Ну принцип ви зрозуміли.

Потім звертайте увагу на напрямок. Де краще дороги і немає проблеми з транспортом, тим краще.

Далі вже варто думати про зручності. Якщо є туалет і ванна, то ціна буде вище. Подумайте, може в майбутньому ви самі зможете провести каналізацію. Уточніть вартість робіт.

Якщо вода є в домі – добре, якщо ні – дізнайтесь про можливість підключення до центрального водопроводу або можна зробити насосну станцію і користуватися в хаті водою з колодязя або свердловини.

Важливий фактор, що впливає на ціну – це тип споруди. Цегляні будинки будуть коштувати дорожче ніж дерев’яні. Однак, якщо дерев’яний будинок побудований з бруса, то утепливши його, можна жити не задумуючи про холодну зиму.

Якщо вже заговорили про тепло, то звертайте уваги на опалення. Є парове опалення, є печі в будинку, утеплені підлоги, дах, стіни. Якщо такого немає – сміливо збивайте ціну. Адже після першої вашої зими ви зрозумієте що треба робити, щоб було тепло.

Зазвичай інформацію про продаж будинків можна отримати на сайті з оголошеннями або місцевих газетах. Можете звернутися до ріелторам, але тоді не забувайте про гонорар фахівця.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Заміське будівництво

1 Comment

Tagged with:

  • вибираємо заміський будинок
  • заміський будинок

Як успішно орендувати житло в Санкт – Петербурзі?

Як захистити квартиру від злодіїв

Comments on: “Вибираємо заміський будинок” (1)


  • Володимир said:
    24.03.2012 в 14:23

    головне щоб газ був, тоді проблема вирішується легко опалення