Як правильно вибрати людину, якій можна довірити квартирні питання? У ріелтора повинна бути на першому місці чесність! Найкращий варіант – його порадили ті люди, яким ви довіряєте. Для початку перевагу краще віддати юридичній особі ніж одиночного ріелтору. Ступінь відповідальності юридичної особи набагато вища, ніж одного ріелтора, який вам, практично, нічого не має.

Вибираючи серед агентств, ніколи не кидайтеся на низьку комісію. Чим більше ви будете намагатися заощадити, тим більшою є ймовірність потрапити до недобросовісних ріелторів. Вас зможуть залишити взагалі без грошей. Дуже уважно читайте договори. Вибираючи між агентствами, обов’язково поцікавтеся про:

— термінах ринкової роботи агентства, комплексі послуг, терміни виконання договірних зобов’язань, цінової політики послуг та схеми їх оплати, відповідальності і зобов’язань агентства за невиконання послуги;

— числі укладених угод за період роботи, що підтверджують право продажу документи.

Краще вибрати кілька агентств і подивитися, як вони роблять свою справу. На основі аналізу у вас не буде жодних сумнівів, кому віддати перевагу.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Корисні поради

Залиште коментар

Tagged with:

  • вибираємо ріелтора
  • ріелтор

Експерти запевняють, що рівень доступності іпотеки в 2013 році знизиться

У чому плюси квартир в два поверхи