ТОВ «Тареал» побудує в Петербурзі малоповерховий житловий район «Ваніно». Як повідомляє прес-служба компанії, в проект, який буде реалізований недалеко від Петродворця на перетині Петербурзького і Ропшинского шосе, компанія має намір вкласти понад 120 млн євро.

На ділянці площею 62,5 га планується побудувати 142 котеджу загальною площею 32,3 тис. кв. м і 99 «сіті-вілл» (квартири в малоповерхових будинках підвищеної комфортності) загальною площею 116,2 тис. кв. м. Середня ціна квадратного метра в сіті-віллах складе 49 тис. руб., в котеджах — 59 тис. руб.

Крім будинків, у мікрорайоні збудують дитячий садок, школу, магазини, спортивний комплекс, тенісний центр і церква. Загальна площа об’єктів соціального та комерційного призначення складе близько 20 тис. кв. м.

Будівництво заплановано в чотири черги по 50 тис. кв. м нерухомості в рік. Зараз розпочато будівництво доріг і котеджів, зведення сіті-вілл почнеться у вересні 2011р.

ТОВ «Тареал» спеціалізується на малоповерховому будівництві. Компанія входить в структуру холдингу «Техномар і Адрем», зайнятого у виробництві будматеріалів та управлінні нерухомістю в Естонії.

РБК

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири, Новобудови

Залиште коментар

Tagged with:

  • житловий район Ваніно
  • квартири
  • сіті-вілл

Плач, північна столиця!

землю — народу… точніше забудовнику.