Квартири, які об’єднують 2 поверхи, з’явилися в радянські часи. На сьогодні апартаменти на 2 поверхи все більше і більше завойовують популярність. У тих, хто має гроші, є можливість придбати в одному під’їзді дві квартири, розташовані один іншому треба, і зробити з них єдине ціле житло, зв’язавши рівні сходами.

Часто до останнього поверху приєднують горище, який після переобладнання в мансарду стає значно дешевше. Господарі можуть практично підняти стелі первоэтажного простору за рахунок другого, а на звужених просторах зробити антресолі. Цікавим і красивим елементом декору можна зробити сходи, злегка урізноманітнивши інтер’єр. Важливо, що на кожному поверсі можна використовувати різноманітні дизайнерські задумки. Наприклад, мансарду можна розширити освітленням за рахунок панорамного скління — простір стає романтичним і схожим на майстерню художника. Тим, хто бажає мати у себе камінну кімнату кабінет – це найкращий варіант.

Багаторівневі апартаменти дозволять вам розмежувати ваше домашнє приміщення за різними категоріями — перший поверх відводиться під вітальню, кабінет, їдальню зону, а другий – чисто під особистий простір.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • двоярусна квартира

Вибираємо ріелтора

Що таке таунхаус?