За даними Управління оренди квартир компанії «ІНКОМ-Нерухомість», різниця у вартості найму житла, в залежності від поверху, на якому розташована квартира, може складати від 5% до 20%. Найбільш ліквідні пропозиції зосереджені вище 3 поверху.

Поверх, на якому розташовується здається в оренду квартира, входить до переліку ключових факторів, що визначають кінцеву вартість пропозиції. Так, житло на перших і останніх поверхах цінується менше усього, а найбільш ліквідні пропозиції зосереджені в середині будинку», вище 3 поверху.

«Якщо розглядати не п’ятиповерхівки, а, наприклад, 8 або 9-поверхові будинки, то тут найдорожчі квартири будуть розташовані на 5-му та 6-му поверхах. У 12-поверхівках найдорожчим є 7 поверх, а в 14-поверхових будинках – 12 поверх. У висотках, які налічують 16 і більше поверхів, пік вартості зміщується «ближче до даху»: найбільш дорогі пропозиції розташовані вище 14-го поверху. Останні поверхи будинків баштового типу в категорію найдорожчих, безумовно, не входять», — розповідає Галина Кисельова, керівник Управління оренди квартир компанії «ІНКОМ-Нерухомість».

В цілому, вартість найму житла в залежності від поверху, на якому воно розташоване, відрізняється щонайменше на 5%. Саме стільки становить різниця між ціною оренди однокімнатної квартири на першому поверсі і аналогічної квартири, але розташованої трохи вище – на другому або третьому поверхах. Наприклад, зняти типову однокімнатну квартиру на першому поверсі в одній із столичних 12-поверхівок можна в середньому за 31,3 тис. рублів на місяць. При цьому ціна найму аналогічної квартири, розташованої вже на другому поверсі, становить 32,9 тис. рублів на місяць.

Максимальна різниця у вартості найму житла на різних поверхах може доходити до 20%. Наприклад, ціна однокімнатної квартири площею 32 кв. м на 17 поверсі в 22-поверховому панельному будинку становить 43 тис. рублів на місяць. Аналогічна за всіма параметрами однушка, розташована на 1-му поверсі, оцінюється в 35 тис. рублів на місяць.

Джерело: allrealties.ru

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Оренда, Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • оренда житла
  • оренда квартири
  • ціни на оренду

ВАТ «БАНК УРАЛСИБ» акредитував ще п’ять житлових комплексів компанії ЦДС

Оголошено конкурс з благоустрою територій дитячих садків і шкіл у Санкт-Петербурзі