Вчора в Санкт-Петербурзі стартував III З’їзд будівельників Північно-Заходу Росії. З’їзд відкрився в Маріїнському палаці в 10:00. Цей захід вважається одним з найбільш значущих подій галузі будівництва З-З регіону.

Сам з’їзд проводиться за технічної підтримки повноважного представництва Президента РФ в СЗФО, Національного об’єднання будівельників, а також уряду Санкт-Петербурга. У з’їзді беруть участь перші особи профільних федеральних і регіональних органів виконавчої і законодавчої влади. Це і Губернатор Санкт-Петербурга Полтавченко Р. С., президент Російського союзу будівельників Яковлєв В. А., повноважний представник Президента РФ в СЗФО Клебанов В. І., віце-губернатор Санкт-Петербурга Філімонов Н. Е., голова Комітету Державної Думи РФ з будівництва і земельних відносин Шаккум М. Л., депутат Державної Думи РФ Петров С. В., перший віце-президент Національного об’єднання будівельників Вахмистров А. В., Голова Законодавчих Зборів СПб Тюльпанів Ст. А., начальник Служби державного будівельного нагляду й експертизи Санкт-Петербурга Орт А. В., інші офіційні особи, а також керівники найбільших будівельних холдингів Північно-Західного регіону.

Під час з’їзду будуть обговорюватися актуальні питання розвитку інвестиційного будівельного комплексу в С-З регіоні. На порядку денному з’їзду зниження адміністративних бар’єрів у будівельній галузі, вдосконалення законодавства, перспективи розвитку саморегулювання, проблеми якості виробництва будматеріалів та їх застосування.

Перший з’їзд проходив ще в 2005 році, з того моменту такі з’їзду З-З регіону проводяться кожні два роки. Але третій з’їзд через кризу довелося пересунути, тому його змогли провести лише зараз.

Як підсумок передбачається сформувати стратегію розвитку будівельного комплексу Північно-Західного регіону, виробити шляхи взаємодії будівельного товариства та держ. влади.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Закон

Залиште коментар

Tagged with:

  • Санкт-Петербург
  • новини

Ставка на торгові площі ростуть

Як зробити іпотеку доступною?