З настанням перших теплих днів весни все менше хочеться проводити дозвілля в галасливому місті. Імовірно, саме цей фактор впливає на підвищення продажів житла поза мегаполісів. Одним з найпопулярніших видів заміських будинків стали таунхауси.

Це модне слівце, як і саме поняття одиниці нерухомості, прийшло до нас з Великобританії, а позначає воно заміський будинок на два-три поверхи, часто з невеликою галявиною. В ньому можуть жити кілька домовласників, які мають окремий вхід в свою багаторівневу квартиру. Таунхаус не варто плутати з котеджем, так як останній являє собою одноосібне домоволодіння.

Найбільшим попитом користуються таунхауси, розташовані недалеко від великих міст з розвиненою інфраструктурою. Покупцям такого заміського будиночка можна їздити на роботу в мегаполіс, а проводити вихідні в затишних і тихих околицях. Деяких може бентежити наявність сусідів в будинку і нестача особистого простору у дворі, але таунхауси і не позиціонуються з точки зору дачної нерухомості: любителям усамітнення більше підійдуть котеджі. Однак таке житло має і безсумнівною перевагою – воно набагато дешевше будинків у межах міста. Квадратний метр в таунхаусі в середньому коштує близько 70 тис. рублів.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Заміське будівництво

Залиште коментар

Tagged with:

  • таунхаус

Легальна оренда житла – це просто!

Опалубка як елемент будівництва