Дані Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД) свідчать про те, що кожен шостий житель Росії сьогодні збирає гроші на придбання свого житла. Відкладати більшості з них доведеться не менше 10 років.

Згідно з офіційною статистикою, сьогодні кожен третій росіянин має заощадження, 28% з них при цьому збирають гроші на покупку квартири, а ще 7 % розраховують купити дачу або частину землі під будівництво. Відсоток бажаючих вкласти гроші в нерухомість останнім часом стрімко росте: два роки тому про придбання житла міркували 23 % власників заощаджень, купівлю дачі планували 4 %.

Така тенденція цілком передбачувана. Згідно думку 52 % жителів Росії, житлову площу в РФ сьогодні можна назвати найкращим вкладенням грошей, свідчать статистичні дані ВЦВГД місячної давності. Віра росіян у стабільність ринку нерухомості значно зміцніла після кризи 2009 року, коли про доцільність вкладення грошей у нерухомість говорили лише 43 % громадян країни. Згідно зі статистичними даними опитування «AVITO-Нерухомість», більше половини покупців нерухомості інвестують в угоду власні гроші, а 32 % потребують допомоги іпотеки.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Житлові програми

1 Comment

Tagged with:

  • гроші
  • квартира
  • кошти

Поговоримо про приємні традиції новосілля

Як молодій сім’ї придбати квартиру?

Comments on: “Скільки потрібно часу, щоб накопичити на квартиру?” (1)


  • Дмитро said:
    02.12.2013 в 21:35

    ІМХО збирати марно — не поспеешь за інфляцією. Краще вкласти те, що вже накопичено і взяти іпотечний кредит, якщо не вистачає до потрібної суми.