Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував звільнити сім’ї з двома і більше дітьми від плати за інженерну інфраструктуру при купівлі будинків.

«Я запропонував би керівникам регіонів розглянути можливість: там, де ви включаєте в продажну вартість ділянки інженерну інфраструктуру, розробите положення, при якому для багатодітних сімей буде зроблено виняток, щоб вони не платили за інфраструктуру», — сказав у п’ятницю Путін на нараді з малоповерхового будівництва.

Він додав, що це положення повинно стосуватися і сімей з двома дітьми. «Для регіонів ці витрати будуть незначними, а для сімей буде суттєва підтримка», — додав він.

Путін зазначив, що вартість інфраструктури становить близько 15% і більше.

«Якщо в регіонах середня вартість квадратного метра 25 тисяч рублів, значить, будинок 100 квадратних метрів обійдеться в 2,5 мільйона рублів, а вартість інфраструктури — 15%, а це 375 тисяч рублів, це вже пристойна знижка», — сказав глава уряду.

Він повідомив, що материнський капітал, який в 2012 році складе 397 тисяч рублів, а в 2013 році перевищить 400 тисяч рублів, може використовуватися як перший внесок за будинок, який приблизно і складає трохи більше 400 тисяч рублів. Крім того, агентство по іпотечному житловому кредитуванню може також розробити програми щодо підтримки сімей з двома і більше дітьми, зазначив прем’єр.

«Таким чином, ми отримаємо гарне рішення для сімей з двома дітьми і більше», — сказав Путін.

РИА Новости

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Закон, Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • інженерна інфраструктура
  • сім’ї з дітьми
  • вартість житла

Депутат ГД пропонує заборонити здавати житло хронічним хворим

Житло біля Лахта-центру користується попитом