Купити квартиру можна всього за один день, а от вибір може відбувається набагато довше. Часто зустрічається стільки різних моментів, на яких варто звернути увагу. Є варіанти покупки нерухомості в новому будинку, який тільки побудували і здали в експлуатацію, а є варіант придбання квартири в будинку, який ще на стадії будівництва. На що ж варто звернути увагу.

Якщо у вас молода родина або ви чекаєте поповнення, то відразу відзначити новосілля вийде саме в новобудові. Нове життя на новому місці. Вибір залишиться за одно – або двокімнатної квартирою, головне – це вже буде ваше власне житло. Зазвичай в новобудовах перші поверхи відведені для магазинів та офісів. Значить скоро у вас з’являться додаткові сервіси практично не виходячи з дому.

Активно пропонуються квартири в будинках, які на різних стадіях будівництва. Можна очікувати поки ви осядете в нову квартиру від одного кварталу до трьох років. Хороший варіант для тих людей, які інвестують свої заощадження в нерухомість. Купити квартиру в споруджуваному будинку практично рівнозначно купівлі дорогоцінних металів. Навіть і вигідніше. Адже ціни на золото не падають, але зростають повільно. А ось ціни на нерухомість зростають постійно.

Варіант покупки квартири в будинку що будується ідеально підійде сім’ям, які прагнуть розширити свою житлову площу. У готовому будинку ціна за квартиру буде значно вище, ніж у будинку, який ще не зданий в експлуатацію. В кінцевому підсумку вийде, що вартість двокімнатної квартири в такому будинку буде дорівнює вартості однокімнатної, але в новобудові. Ви можете почекати рік перед новосіллям, а витратити грошей в півтора рази менше.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новобудови

Залиште коментар

Tagged with:

  • вибір квартири

Як захистити квартиру від злодіїв

ВАТ «БАНК УРАЛСИБ» акредитував ще п’ять житлових комплексів компанії ЦДС