Багато агентства з продажу нерухомості серед переліку своїх послуг вказують на такий сервіс як юридична чистота продаваного об’єкта. Спробуємо уточнити, що входить в це поняття на ринку нерухомості і чи воно справді необхідно.

Якщо розглядаємо ринок нерухомості житлових приміщень, то тут перевірка стосується «історії» квартири, вирішується питання про наявність прописаних мешканців, перевіряється наявність неповнолітніх мешканців, звільнення квартири і багато іншого.

Юридична чистота щодо комерційної нерухомості стосується питань споконвічних прав власності на приміщення, права на земельну ділянку, перевірка комунікацій, різного устаткування.

Враховуючи, що форма власності має багато варіантів, то все це підлягає перевірці. Нерухомість може бути предметом застави. Тому необхідно вирішувати всі питання, щоб законно вирішити цю проблему. Так само оплата за комерційну нерухомість може бути готівковій або безготівковій, може проходити в кілька етапів і так далі. Всі ці та інші нюанси повинні перевірити фахівці ріелтерських фірм.

Звичайно, юридичну чистоту можна перевірить самостійно, але, враховуючи досвід вирішення проблем, краще всього довіритись професіоналам. Ті більш, щоб уникнути неприємностей в майбутньому, краще всього домогтися повної юридичної чистоти угоди.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • юридична чистота

Представляємо дизайнерський проект варшавської квартири

Коли краще купувати нерухомість?