Таунхаус — це поєднання заміського будинку і квартири. Це являє собою комплекс малоповерхових котеджів обов’язково з окремими входами, які в свою чергу поєднані бічними стінками і мають у своєму наявності власні земельні ділянки розміром 1-4 сотки.

Кожен будинок являє собою крім житлової площі (близько 150-300 кв. метрів) і особистий гараж та визначене місце для паркування авто. У багатьох випадках в таунхаусах використовують акцентовану вертикальне планування. Кухня, вітальня, підсобні та технічні приміщення найчастіше розміщені на першому поверсі. На другому часто спальні, робочі кабінети та дитячі. Окремі санвузли висвітлені на всіх рівнях.

Квартира в таунхаусі ідеально підійде людям, які бажають уникнути мегаполісної маси, але не бажаючи купувати будинок за містом. Це комфортабельне, зручне і економічне житло для людей ближче до високого класу.
Собівартість будівництва буде завжди залежати від кількості «землі». Крім економії саме за рахунок землі, так само суттєво скорочуються витрати на комунікації. Найважливіше, що потрібно значно менше будматеріалів (наприклад, завдяки спільним стін).

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

1 Comment

Tagged with:

  • таунхаус

У чому плюси квартир в два поверхи

Плюси і мінуси квартири на першому поверсі. Частина 1

Comments on: “Що таке таунхаус?” (1)


  • Олександр said:
    16.10.2013 в 15:42

    Опалення газу, водовідведення замерзає, якщо будівельники криві були, вода або з колодязя, або з озера, що теж може замерзнути, якщо не буде постійно бігти…