Серед оголошень про продаж нерухомості все частіше стали попадатися заголовки, де пропонуються пентхауси. Поступово в моду входить усе елітне та оригінальне. Від ексклюзивних парфумів до ексклюзивної нерухомості. Пентхауси якраз і являють собою елітну нерухомість.

В першу чергу пентхаус асоціюється з великою і просторою квартирою, в якій не менше двох поверхів. Є чудовий вид з вікон або є гарний сад. Таке елітне житло здатне задовольнити будь-якого, хто таким чином демонструє свій соціальний статус.

Якщо вже говорить про вплив західної культури, то пентхаус означає розкішний будинок, що розташований на даху висотного будинку. Саме на американських хмарочосах з’явилися перші пентхауси. Величезна квартира доповнювалася квітучим садом, басейном та іншими зручностями.

Зараз пентхаусами вважають будь-яке житло високого класу, яке розміщується посередині мегаполісу. В пентхаусі може бути і басейн, і сад, і оранжерея і навіть вертолітний майданчик. Виходить, що пентхаус має в собі схожість з квартирою і заміським будинком. Таке житло дуже дороге, але в свою чергу пентхаус підкреслить високу успішність власника такої нерухомості.

У Росії пентхауси теж розташовуються на верхніх поверхах висотних будівель. Висота стелі тут близько чотирьох метрів, а площа від 300 квадратних метрів.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • пентхаус

Знос майна незаконних орендарів в Петербурзі

Росіяни стали більше орендувати житло за кордоном