Ринок нерухомості стурбований таким проектом, як «Москва-ріка». Найближчі території можуть стати новим місцем для проведення дозвілля москвичів, а так само новою транспортною артерією. Адже не секрет, що метрополітен перевантажений, а на дорогах постійні багатогодинні пробки. Тому муніципальний проект «Москва-ріка» буде в наступному році выстввлен на міжнародний конкурс.

Якщо говорити словами статистики, то освоєно лише 25 відсотків 220 кілометрів територій набережних Москви-ріки. В майбутньому планується охопити до 10 відсотків території старої Москви.

Так само в наступному році буде доопрацьовано проект розвитку російської столиці на 2015 – 2035 року. Всі пам’ятають, що три роки тому був представлений план розвитку на 15 років, але він отримав величезну кількість негативних голосів. Тепер Генплан Москви в 2014 році буде максимально доопрацьований. Необхідно врахувати всю агломерацію, всі транспортні шляхи, порахувати можливу кількість мешканців, щоб знати яку кількість квадратних метрів треба посотроить. І це не тільки житлова нерухомість.

У 2014 році очікується будівельний бум на прибуткові будинки. Зараз розробляються закони для створення такого соціального житла. Для цього буде виділено так званий некомерційний фонд житла.

Варто сказати, що в 2014 році почнеться будівництва ЦКАД — Центральної кільцевої автомобільної дороги. Це 529 кілометрів, які планується запустити в 2018 році. Воістину мегапроект.

Так само ще раз про ділянку заводу Зіл. Влада Москви планують за більш 4 тисяч гектарів отримати від 35 до 40 мільярдів рублів. При цьому промислова зона залишиться власністю міста. Очікується, що інвестиції в загальному складуть 191 мільярд рублів.

Не варто забувати ще про такий об’єкт нерухомості як метрополітен. У 2014 році столичне метро поповниться станцією «Котельникі». Це буде вже друга станція в Підмосков’ї. Всього влада Москви планують побудувати в новому році 13 кілометрів метро.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • ринок нерухомості

Що чекає ринок нерухомості в Росії в 2014 році. Частина 1.

Плюси квартир в панельних будинках