Багато наприкінці року підводять підсумки за минулий рік та роблять прогнози на наступний. Не стало винятком і ринок нерухомості. Що ж нас чекає в новому 2014 році?

Для початку згадаємо, що в кінці року був створений Мінбуд Російської Федерації. В ході його роботи громадяни повинні будуть оплачувати рахунки за капітальний ремонт, повинні будуть будуватися нові будинки і так далі. Так що наступний рік розповість про перші результати нового міністерства.

Так само в 2013 році було побудовано безліч об’єктів до майбутньої Олімпіади в Сочі. Після проведення зимових Ігор буде відома подальша доля об’єктів нерухомості.

В наступному році буде створено новий генеральний план Москви на найближчі 20 років. Ще в 2014 році пройдуть торги по території заводу Зіл, а так же буде відомо плани розвитку території Москва-ріки.

Зимова Олімпіада в Сочі змогла залучити в Краснодарський край максимум інвестицій. Не дарма кажуть, що вартість Ігор буде рекордною за всю історію Олімпіад. Не дивно, що ціни на нерухомість в Сочі стрімко підскочили. Тому забудовники будуть намагатися будь-якими способами утримати ціни. Вже зараз попит зменшується, а що ж буде після Олімпіади?

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • ринок нерухомості

При яких умовах можна буде прописатися на дачі

Що чекає ринок нерухомості в Росії в 2014 році. Частина 2.