Продовжуємо розмову. Для початку необхідно позбутися від непотрібного мотлоху. Проінспектуйте шафи, лоджії, антресолі. Зайве подаруйте сусідам, відправте в комісіонку або завезіть на дачу. Після займіться перестановкою меблів. «Стінку» краще розібрати на частини і розсунути по кутах. У вільний простір краще повість дзеркало або репродукцію, щоб оптично видалити площину стіни. М’які меблі теж краще розставити так, щоб не було суцільної лінії. Якщо у вас є килим на стіні, то краще його зняти. Яскраве пляма візуально зменшує приміщення.

Тепер треба навести лоск в квартирі. Ретельно вимийте двері, вікна. Заклейте відсталі куточки шпалер. Закрийте недорогими вставками місця біля вимикачів. Не забудьте очистити від іржі труби, умивальник та унітаз. Якщо сама стара ванна, дешевим варіантом буде її відновити. Якщо стіни пофарбовані в темні кольори – то пофарбуйте для більшого ефекту в світлі. Постарайтеся вкрутити потужні лампочки, щоб у квартирі було яскраво, як удень.

Пам’ятайте, що театр починається з вішалки. Так і ваша квартира починається з під’їзду. Постарайтеся привести в порядок цю територію і так само подбайте про освітлення.
Якщо ви хочете більшого ефекту, то доведеться трохи вкластися. Наприклад, з роками стеля на кухні та у ванній може придбати жовтуватий відтінок. Доведеться трохи підфарбувати. Якщо є тріщини на стелі або на стінах, то краще їх закрити. Якщо шпалери дуже старі і брудні, то поталу дешевими, але обов’язково світлими. Яскраві малюнки і насичений колір «з’їдають» освітленість. Однак занадто білі шпалери не підійдуть – відразу буде видно вади на стінах.

Зверніть увагу на віконні рами та радіатори. Може їх теж необхідно «освіжити». Багато коштів на підлогу витрачати не варто. Просто отреставрируйте подряпані місця. Не забудьте про плінтуса! Вони можуть все зіпсувати, якщо будуть виглядати неохайно. Цілком можливо може врятувати ситуацію килим, який ви зняли зі стіни.

Не лякайтеся вкласти трохи засобів. Охайна та простора квартира швидко знайде свого покупця і ви з лишком повернете всі вкладення.

Не забудьте відзначити вдалу операцію! Французькі вина допоможуть створити атмосферу справжнього свята.

Секрети передпродажної підготовки. Частина 1.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Корисні поради

1 Comment

Tagged with:

  • обмін квартири
  • передпродажна підготовка
  • продаж квартири

Секрети передпродажної підготовки. Частина 1.

Які обміни нерухомості роблять пенсіонери

Comments on: “Секрети передпродажної підготовки. Частина 2.” (1)

  • Секрети передпродажної підготовки. Частина 1. | Блог про нерухомості said:
    18.06.2014 в 18:43

    […] Секрети передпродажної підготовки. Частина 2. […]