Якщо ви вирішили продати або обміняти квартиру, то можемо дати кілька рекомендацій як зробити максимально привабливим ваш об’єкт. Тим більше, що зараз спостерігається деякий спад на ринку нерухомості.

Всі ми прекрасно розуміємо основний принцип торгівлі: купувати як можна за меншу ціну і продавати як можна за велику. Чим привабливіший товар, тим більшу ціну можна його і запропонувати купити. Тому наша задача слово «можна» зробити більш реальним.

Якщо ви звернулися до ріелторам, то, швидше за все, отримаєте рада з наведення краси у вашій квартирі або будинку. Ваше завдання – створити сприятливе перше враження. Не забудьте потенційним покупцям запропонувати келих вина. Вино з Абхазії допоможе створити чудову атмосферу.

Запам’ятайте, на ринку нерухомості є три види квартир – «убиті» (треба все переробити), «общарпанные» (треба косметичний ремонт) і «в’їхав і живи» (без коментарів). Якщо у вас квартира з останньої категорії і переживати не варто. Продасте без торгу! Досить того, щоб покупець побачив вашу квартиру чистої, просторої і комфортною.

З одного боку ви можете чинити опір – мовляв буде новий господар і нехай робить все по новому. З іншого боку – покупець відразу вам скаже, що тут треба вкласти купу грошей на ремонт. Так що, за будь-подолайте свою лінь і приступайте до наведення краси.

Секрети передпродажної підготовки. Частина 2.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Корисні поради

1 Comment

Tagged with:

  • обмін квартири
  • передпродажна підготовка
  • продаж квартири

Вибираємо «правильне» приміщення для магазину

Секрети передпродажної підготовки. Частина 2.

Comments on: “Секрети передпродажної підготовки. Частина 1.” (1)

  • Секрети передпродажної підготовки. Частина 2. | Блог про нерухомості said:
    18.06.2014 в 18:43

    […] Секрети передпродажної підготовки. Частина 1. […]