Руйнування «залізної завіси» в середині 1980-го року тільки сьогодні зробило росіян одними з гравців на зарубіжному ринку оренди житла. Щорічно більше 30-ти млн. наших співвітчизників виїжджають за межі Росії. Це туристи, студенти, «човники». З них менше шести відсотків знімають апартаменти, але останні десять років бажання орендувати житло за кордоном стійко зростає.
Влітку курортні домовласники Франції, Болгарії, Фінляндії,Чорногорії, Італії, Греції, Іспанії, Кіпру, США поповнюють кишені за рахунок росіян. Це стосується і зимового відпочинку наших туристів в Парижі, Нью-Йорку, Лондоні, Відні, Празі і на європейських гірськолижних курортах. Цікавимося ми орендою житла у В’єтнамі, Барбадосі, на атлантичному узбережжі Франції, в Латинській Америці та Африці.

Експерти зазначають, що щорічно не менше 200 тисяч осіб користуються довгостроковою орендою, яка нерідко стає передумовою для придбання закордонного житла. Але в період рецесії багато не мають вільних коштів для цієї мети. Найближчі 2-3 року, як припускають аналітики, в Європі будуть популярні угоди по оренді житла. Після цього ціни на нерухомість знизяться з паралельним зростанням на нього попиту.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новини

Залиште коментар

Tagged with:

  • оренда
  • курорт

Що таке пентхаус?

Як захистити свою нерухомість