Тепер Дід Мороз з Великого Устюга цілком може взяти кредит. Адже оцінка ринкової вартості його рухомого і нерухомого майна склала 74 мільйони рублів.

Експерти «Агентства розвитку і досліджень в нерухомості» відзначили, що за адресою —
Вологодська область, Великоустюзький район, Марденгское сільське поселення, територія Вотчини Діда Мороза, на десяти гектарах перебувають готель на 48 місць, котеджі, кафе, басейн, сауна, ігрові майданчики, каток. До загальної вартості примикають і інші «цінності»: сани, шапка, шуба, посох, мішок для подарунків.
Оцінка експертів мала на меті визначення ринкової вартості цього майна, щоб прийняти управлінські рішення. Звіт з підсумками відправлений Діду Морозу, що дає йому можливість отримати кредит на вибір в дванадцяти російських банках.

Наприкінці позаминулого року проводилася оцінка московській резиденції улюбленця дітей і дорослих. В парку Кузьминки на території 1,2 га знаходяться будівлі загальною площею 860 кв. м. Їх вартість становила на той час 33,5 млн. доларів.

Резиденція у Великому Устюзі існує з грудня 1999 року. До 2014 року планується побудова Палацу Діда Мороза. За проектом цей палац буде більше в п’ять разів діючого комплексу.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири

Залиште коментар

Ринок нерухомості почне відновлюватися не раніше другої половини 2013 року

Правильно вибираємо заміський будинок. Частина 1