Банки ще остерігаються повноцінно працювати з кредитування проектів нерухомості. Судячи за прогнозами експертів, позитивний розвиток цього напрямку діяльності очікується лише в другій половині 2013 року. У разі несприятливого розвитку подій ситуація гальмування на ринку нерухомості та будівництва цілком може затягнутися ще на кілька років. І причини тому є.

В Росії ще існують девальваційні ризики, що є стримуючим чинником для покупців нерухомості. І хоча комерційний ринок зберігає попит, але лише на об’єкти з низьким ціновим рівнем. Так, банки в перші шість місяців цього року були в змозі здійснити фінансування в період до трьох років тільки в межах $5-10 млн. Високий рівень ризиків може згодом призвести до подальшого скорочення обсягів кредитування комерційного сектора. Поліпшення очікуються лише на початку літа 2013 року.

Фінансові аналітики бачать вихід для відновлення ринку у залученні міжнародних інвестицій і в тому, щоб розгорнути масштабну реконструкцію і будівництво соціального житла. Але без держпідтримки і реформ у дозвільних системах її здійснити буде досить складно.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новини

Залиште коментар

Tagged with:

  • прогноз
  • ринок нерухомості

Котедж, заміський будинок і таунхаус – в чому різниця?

Російський Дід Мороз – мільйонер