За минулий 2011 рік був складений рейтинг найгірших ринків нерухомості. Тобто тих ринків, де інвестування в житлову нерухомість найменш сприятлива. І очолила цей список Ірландія.

За даними аналітиків за шість років з 200 по 2006 рік ринок цієї країни демонстрував гарний ріст, але далі пішов різкий спад. Криза зрізав ціни на 60% так і не повернув їх на місце. у 2011 році ціни на квартири подешевшали ще на 15%.

Друге місце в списку зайняв Кіпр. Основною проблемою експерти називають боргові зобов’язання Греції, проблеми з виселенням недобросовісних орендарів, жорсткі умови кредитування, загальний економічний спад. За два роки ціни опустилися на 15%. Передбачається подальше зниження цін в 2012 році.

І на третьому місці розташувалася сама Греція. Вже в першій половині 2011 року ціни на житло в цій країні показали падіння на 10%. Безумовно, велику роль зіграв зовнішні борг цієї держави, а також можливість відмови Греції від використання такої валюти, як Євро.

Далі йде Болгарія, де падіння цін склало 11%, Чехія з надлишковою пропозицією завищеними цінами та низькою прибутковістю (втрата — 5%).

За темпами падіння цін за 2011 рік на житлову нерухомість складений ще один список, де картина виглядає наступним чином: Ірландія (14,3%), Росія (10,7%), Україна (8,4%), Кіпр (6,6%), Болгарія (6,1%).

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Оренда, Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • закордон
  • новини
  • статистика

Ощадбанк видав житлових кредитів більше, ніж у минулому році

Зростання активності на ринку іпотеки в січні