Наші величезні зусилля, пов’язані з будівництвом і ремонтом будинку чи квартири можуть за короткий період перетворитися на пил. Пожежа — біда, що може прийти несподівано. Актуальність протипожежної безпеки не ставати нижче, підтвердження того щоденні зведення про трапилися пожежах.

Власник квартири, а особливо заміського будинку або дачі, в першу чергу повинен звернутися до страхової компанії і застрахувати своє житло. Потім потрібно зайнятися його обладнанням протипожежними засобами.

Кращого засобу боротьби з вогнем, ніж вогнегасник ще не придумали, а це означає, що його необхідно обов’язково придбати, а краще купити кілька, адже вартість невелика. Після покупки не забувайте, що раз у 5 років необхідно виробляти перезарядку вогнегасники.

На дачній ділянці потрібно виділити місце під пожежний щит. Це має бути місце, куди будь-який член сім’ї має відкритий доступ. Пожежний щит в обов’язковому порядку повинен включати: конусне пожежне відро, совкову лопату, штикову лопату, лом, багор, протипожежне полотно, сокира, буксировочную штангу. Необхідно стежити за незмінністю комплектації щита. Поруч з ним потрібно розмістити ящики для піску.

Відмінним захистом будинку від пожежі є пожежна сигналізація, яка забезпечує комплексне протипожежне дію. Вона складається з сповіщувачів (теплових, димових, відкритого вогню), різних оповіщувачів, модулів автоматичного гасіння.

Установка і регулярне обслуговування протипожежного обладнання забезпечить вам спокій і безпеку!

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири

Залиште коментар

Зовнішня реклама та її узгодження

Ворота, паркан та ролети — необхідні атрибути заміського будинку