17 грудня відбудеться засідання Комітету Держдуми по земельних відносин та будівництва у зв’язку з внесенням змін в другому читанні в ФЗ «ПРО садівничих, городницьких і дачних некомерційних об’єднаннях громадян». Мова піде про так звану «дачної» реєстрації, яку в 2008 році дозволив своєю постановою Конституційного суду (КС).

Як такого прийнятого закону про повсюдної реєстрації на дачній ділянці не існує, тому що не кожна дача може розцінюватися як житловий будинок, придатний для проживання. Якщо відповідні служби підтвердять цей факт, то зареєструватися можна через рішення суду.

У жовтні цього року Держдума розглядала законопроект, що передбачає застосувати до дачних будівель термін «індивідуальний житловий будинок», що представляє собою споруду не більше трьох поверхів для однієї сім’ї.

Тепер прописка на дачі садового ділянки буде можлива за умови, якщо він розташований на землях сільгосппризначення або в межах населеного пункту. Реєстрація права власності буде проводитися тільки на підставі рішення про те, що дана будова придатне для постійного проживання. В цьому випадку є підстава для того, щоб внести зміни до Єдиного держреєстру прав на нерухоме майно та державний кадастр нерухомості.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Закон

Залиште коментар

Tagged with:

  • дача
  • прописка

Як молодій сім’ї придбати квартиру?

Що чекає ринок нерухомості в Росії в 2014 році. Частина 1.