Якщо осматриваемый будиночок зроблений з дерев’яного бруса, в першу чергу гарненько сконцентруйте свою увагу на підвальне приміщення, несучі стіни, на наявність у підвалі вогкості і гризунів. Матеріал конструкції не повинен бути поддаваемым процесам гниття, не повинен проявляти жодних відбитків життєдіяльності комах, які обожнюють селитися в дерев’яні комплектуючі.

Перевірте всі розетки та освітлювальні прилади на бездоганну працездатність, якщо звичайно, проведено електрику до будинку взагалі. Це важливо.

Не залишайте без уваги стан фундаменту, подивіться, чи є в ньому тріщини і явні руйнування. Для цієї процедури вам потрібно буде спуститися в підвальне приміщення, так як переглянути всі зовні будинку практично нереально.

Але, якщо у продавця немає всієї необхідної документації щодо права власності на будинок, то всі ваші перевірки будуть безглуздими. Не дайте себе обдурити, детально вивчайте папери, будьте уважні, це дуже важливо, світ сповнений шахраїв!

І наостанок, познайомтеся з сусідами, якщо є такі, розпитайте їх про минулих господарів. Ви дізнаєтеся потрібну інформацію і побачите, з ким вам жити «паркан до паркану».

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Заміське будівництво

Залиште коментар

Tagged with:

  • заміський будинок

Правильно вибираємо заміський будинок. Частина 1

Експерти запевняють, що рівень доступності іпотеки в 2013 році знизиться