Робоче місце багатьох фірм та організацій називається офісом. Хтось працює в офісному приміщенні, яке є його власністю. А кому-то доводиться його орендувати.
Знайти офіс сьогодні можна з допомогою газетних оголошень, а можна звернутися до професійних ріелторів. Вибір за вами. Але ось на що звернути увагу в першу чергу, поки ви шукаєте офіс для оренди?
На вибір офісу, як правило, впливає специфіка фірми: сфера надання послуг, кількість співробітників і необхідна площа.

Для початку слід визначитися з тим, наскільки далеко від центру міста може перебувати ваше офісне приміщення. Адже бувають організації, яким вигідніше орендувати офіс недалеко від складів, а інші, навпаки, шукають варіант, щоб бути ближче до клієнтів.

Відповідно і різниця в ціні тут буде суттєвою. Тому перед вибором того чи іншого офісу слід зіставити свої доходи і витрати хоча б на півроку вперед. Не варто беззастережно покладатися на ціни, заявлені в оголошеннях. Для цього краще проконсультуватися з фахівцями в галузі нерухомості, чи з більш досвідченими колегами.

Якщо ви бачите, що необхідно буде зробити ремонт в майбутньому офісі, тоді це краще узгодити з власником офісу і заздалегідь підписати кошторис витрат, до того, як ви підпишете договір оренди.
Також важливо уважно вивчити всю документацію на приміщення. Коли ви переконалися в тому, що власник має повне право розпоряджатися цим приміщенням, можна обговорити з ним які витрати будуть включатися в орендну плату.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Оренда

Залиште коментар

Tagged with:

  • оренда
  • оренда офісу

Як самостійно продати нерухомість

Всі страховки важливі, всі страховки потрібні