Сьогодні поговоримо з тими, хто мріє мати власну квартиру. Зазвичай такі люди не мають уявлення, як купувати нерухомість. Цілком можливо, що у вас вже своя сім’я, а вам так хочеться жити окремо. Тоді ви замислюєтеся про власне житло, але тут починаєте думати, що це непосильне завдання. Не лякайтеся! Знаючи певні правила, можна швидко і легко купити свою квартиру або будинок.

Сьогодні торкнемося питання новобудов. Це ідеальний варіант для молодої сім’ї. В першу чергу оцініть ринок. Які є пропозиції. Бажано не розглядати варіанти з участю посередників або ріелторів. Покупка квартири – це дороге задоволення, а тут ще будете платити відсотки за послуги. Тому необхідно вибирати пропозиції від самих забудовників.

Можна вивчити сайти споруджуваних житлових комплексів. Вам вибирати, на якому етапі йде будівництво, і скільки часу ви будете чекати новосілля. Одне можна сказати – на ранній стадії будівництва ціни набагато нижче, ніж при завершенні. Зазвичай на сайті можна побачити фотографії самого будівництва, щоб реально оцінити картину.

Вивчіть документацію: проектні декларації, документи на землю, договору з комунікацій, дозвіл на будівництво і так далі. Ідеальний варіант – будинки, які будуються відповідно до Федерального закону «Про участь у пайовому будівництві багатоквартирних будинків».

Дуже добре, якщо ви самі відвідайте будівництво. Тут зазвичай також працюють фахівці, які покажуть необхідну документацію, розкажуть про варіанти покупок, як йде будівництво. Цілком можливо, що вам покажуть демонстраційну квартиру, щоб ви могли побачити варіанти планувань, обробки і навіть спланувати майбутню меблі.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новобудови, Корисні поради

Залиште коментар

Tagged with:

  • новобудови
  • покупка квартири
  • покупка нерухомості

Літо — ідеальна пора для купівлі квартири

Орендуємо романтичну квартиру в Петербурзі