На ринку нерухомості панельні п’ятиповерхівки, в основному побудовані ще при Хрущові, мають не самої бездоганною репутацією. Однак навіть у будинках з такою конструкцією наймачі і покупці можуть знайти свої плюси.

По-перше, очевидною перевагою квартир в панельних будинках є дешевизна – не останній фактор, враховуючи скромні фінансові можливості великої кількості людей. Невисокі ціни на знімання/купівлю пояснюються меншими витратами і швидкістю будівництва.

По-друге, панельні будинки нерідко радують зручним розташуванням і параметрами освітлення квартир. У багатьох новобудовах такі фактори перестали враховувати.

По-третє, сучасні панельні будинки відрізняються як за якістю матеріалів, так і збільшенням терміну експлуатації. На відміну від будівель 50-60-х, вони можуть справно служити понад століття.

Нарешті, сумний досвід розходяться плінтусів і трескающихся стель, з яким так часто стикаються мешканці цегляних будинків, не представляє загрози тим, хто живе в панельних будинках. Такі будинки «сідають» відразу після здачі в експлуатацію, тому відремонтована квартира надовго збереже товарний вигляд.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • панельний будинок

Що чекає ринок нерухомості в Росії в 2014 році. Частина 2.

Нова вартість бюджетного житла