Не секрет, що в залежності від поверху, на якому знаходиться квартира, вартість її різна. Квартири, розташовані на першому поверсі, на ринку нерухомості купуються дуже повільно. Вони вважаються неліквідними. Підтвердженням цьому — низька ціна даного житла. Розглянемо ситуацію докладніше.

Мінуси:

Перша проблема — близькість підвалу. Як наслідок – холод, неприємні запахи, таргани, висока вологість, гризуни, хмари комарів. Мешканці перших поверхів змушені встановлювати спеціальні сітки на вікна. Не обійтися без викликів і аварійних бригад, адже в підвалі часто трапляється що то з трубами.

Друга проблема – безпека квартири на першому поверсі. На вікна треба встановлювати решітки для захисту від грабіжників. Задумайтеся, адже на сітках і решітках накопичується пил і бруд. Приплив свіжого і чистого повітря, а також проникнення сонячного світла стануть скрутними.

Третя проблема — підвищений шум. Будь-який житель своєї квартири на першому поверсі відчуває постійний дискомфорт від різних шумів: удари дверей під’їзду, домофонні звуки, виття автосигналізації, гул від машин. Звичайно, встановивши пластикові вікна, Ви частково вирішити цю проблему. Але можете забути про балконах і лоджіях.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири

Залиште коментар

Tagged with:

  • квартири на першому поверсі
  • перший поверх

Що таке таунхаус?

Плюси і мінуси квартири на першому поверсі. Частина 2