Більшість квартир в нових будинках типові. Типових планувань багато, але не завжди та планування, яка нас влаштовує, є в даному будинку, або така квартира знаходиться в потрібному нам районі міста. Якщо щось не влаштовує новоселів, то вони вирішуються провести перепланування квартири. Такі роботи значніше навіть капітального ремонту.

Перепланування квартири є досить частим заходом навіть у новобудовах. Найчастіше власники хочуть об’єднати в єдиний простір кухню і вітальню. Це йде мода на квартири-студії. До речі, в старих будинках ще радянської побудови (крім сталінських) таке практично неможливо, так як між кухнею і кімнатою проходить несуча стіна.

На другому місці за популярністю йде перебудова довгого коридору, що практично неможливо зробити в цегляних будинках. Правда такі види робіт не часто можна зустріти в нових квартирах, так як сучасне будівництво веде боротьбу за кожен квадратний метр.

На третьому місці стоїть об’єднання лоджії і кімнати. Тут є труднощі в узгодженні з СЕС, так як за сан.правилами між лоджією або балконом і кімнатою повинна бути перегородка. Вихід — вітражі. До того ж доведеться перекроювати всю систему опалення цієї кімнати, що теж вимагає особливого дозволу.

Важливу роль у вартості перепланування грає не тільки масштаб робіт, але і матеріал, з якого зроблені стіни. Маючи справу із залізобетоном, ви заплатите значно більше, ніж ті, у кого стіни з цегли або гіпсокартону.

Взагалі, перепланування може підвести вас до ряду труднощів за погодженням з різними структурами. Усього цього можна уникнути, замовивши ремонт під ключ. Тобто весь ремонт і перепланування здійснять досвідчені фахівці, які самі візьмуть на себе всю паперову тяганину. Що краще витратити гроші або час і нерви — вирішувати вам.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири, Новобудови

Залиште коментар

Tagged with:

  • новобудови
  • перепланування
  • ремонт

Зростання активності на ринку іпотеки в січні

Як успішно орендувати житло в Санкт – Петербурзі?