Спостерігаються нові зрушення у рамках соціального проекту щодо забезпечення незаможних сімей бюджетним житлом. Так, Мінбуд РФ оголосив максимальну вартість цієї категорії нерухомості.

У міністерстві вирішили, що чотири п’ятих ринкової вартості – це «стеля» для квартир економ-класу. Таким чином, квадратний метр у такому житло можна буде купити менше, ніж за 30 тисяч рублів. Ця сума в середньому на 10-15 тисяч нижче повної ринкової вартості і є середнім показником для нерухомості по всій країні.

Держава планує забезпечувати квартирами економ ті категорії громадян, фінансове становище яких не вписується в ринкові ціни. Проект, який вступить в силу в середині лютого, розрахований на чотири роки, по закінченню яких 25 млн. м2 знайдуть своїх господарів.

Всупереч поширеній думці, бюджетне житло не обов’язково має на увазі маленькі, тісні квартирки. Згідно з проектом, таким може вважатися і трикімнатна квартира площею до 80 м2, і навіть чотирикімнатна, якщо вона менше 100 м2. Крім цього, проект бюджетного житла охопить і квартири-студії, які мають велику популярність на ринку нерухомості.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новини

Залиште коментар

Tagged with:

  • бюджетне житло

Плюси квартир в панельних будинках

Курс долара і російська нерухомість