Якщо ви плануєте купувати квартиру в будинку, де багато квартир, то вас цікавить питання – на якому поверсі придбати собі нерухомість. Спробуємо розібрати всі «плюси» і «мінуси».

Якщо будинок належить до класу «комфорт» або «бізнес», то тут можна заощадити, купуючи квартиру на перших поверхах. Так як в такому будинку – чим вище, тим престижніше. Відповідно і квартири з кожним поверхом «дорожчають».

Якщо будинок класична новобудова, то в основному не дуже хочуть купувати квартири на крайніх поверхах – небудь на першому або останньому. Хоча, більшість покупців все-таки воліють купувати більше житло на верхні поверхи.

Варто зазначити, що європейці вважають, що жити в квартирі, яка знаходиться вище 6-го поверху вже шкідливо для здоров’я.

Розглянемо «плюси» першого поверху. Немає залежності від ліфта. Не треба платити за обслуговування. Можна просто вийти на вулиці як жінку з коляскою, так і пенсіонерам. З іншого боку кримінальні елементи ніколи не обходять стороною квартири на першому поверсі. В такому випадку допомагає решітка на вікнах і балконах. Це не дуже естетично, так і зменшується освітленість кімнат. Крім того, на перших поверхах може бути холодно і навіть сиро. Тому допомагає установка теплих підлог. Але це вже додаткові витрати.

Другий поверх не дуже відрізняється від першого. Тим більше, що часто на першому поверсі знаходяться офіси і тому другий поверх фактично вважається першим.

На якому поверсі краще купувати квартиру. Частина 2

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири, Корисні поради

Залиште коментар

Tagged with:

  • вибір квартири
  • квартира
  • покупка квартири
  • поверх

Як накопичити гроші на купівлю житла. Частина 2

На якому поверсі краще купувати квартиру. Частина 2