Здавалося б, зростання долара повинен однозначно сприятиме активізації ринку нерухомості, а покупці – починати погоню за стрімко подорожчанням квартирами. Однак не все так просто у взаєминах нашої та американської валют.

Насправді, позитивний ефект зростання долара для забудовників триває обмежений час. Якщо всі об’єкти, які є в наявності, швидко скуповуються, незабаром на ринку нерухомості утворюється недолік товару, а компанії абсолютно не зацікавлені в просте. Великим забудовникам важлива безперервність потоку продажів. Покупці ж на хвилі паніки можуть інвестувати свій капітал зовсім не в те житло, яке їм дійсно потрібно.

Щоб зменшити залежність вартості нерухомості від курсу валют, багато компанії, які пройшли буремні 90-ті, встановлюють фіксований курс долара для своїх квадратних метрів. У результаті покупці не побоюються стрибків цін, а продавці, хоч і втрачаючи на маржі, мають стабільний дохід. На думку експертів, саме такий підхід до ціноутворення зміцнить клієнтську базу компаній, що займаються нерухомістю, в умовах збільшення інфляції рубля.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • курс долара
  • ціни на нерухомість

Нова вартість бюджетного житла

Легальна оренда житла – це просто!