Користь каміна

Польза камина
В осінньо – зимовий період камін в будинку може виявитися прекрасним способом розслаблення після важкого дня. Це вічний символ домашнього затишку. Саме перед каміном найохочіше проводять кращі хвилини поруч один з одним закохані, адже він відмінно підкреслить атмосферу будь-якого спогади, і вже тим більше тих прекрасних романтичних моментів.
Також хочемо порекомендувати почитати – Корисні якості каміна http://freeland.kiev.ua/korisni-yakosti-kamina/
Крім того, що камін в будинку послужить чудовим штрихом в дизайні будь-якого інтер’єру, це так само і джерело додаткового тепла. Зігріваючи і розпалюючись, він відігріє як серце, так і долоні. Якої форми буде камін в будинку, звичайно ж, залежить від самих господарів.
Однак не можна забувати, що наявність каміна в будинку – це не тільки переваги. Перед його установкою дуже важливо зважити всі “за” і “проти”. Давайте поговоримо про те, що треба знати, якщо ви хочете встановити у себе вдома камін. Це дуже важливо, якщо ви хочете радіти йому протягом довгих років.
Камін в будинку – що важливо знати.
Встановлювати камін можна тільки в тих будинках, стеля і фундамент яких повною мірою здатні витримати бетонну конструкцію. Пам’ятайте про те, що вага може досягати 500 кг або навіть тонни.
Якщо ви зважилися на вставки з товстого скла або кутову форму каміна, дуже важливо звернути увагу на його діаметр, тому що занадто маленький може спровокувати попадання чадного газу в приміщення і в підсумку призвести навіть до отруєння.
Пам’ятайте про те, що камін повинен знаходитися на досить великій відстані від дивана або ліжка. Якщо ви спроектируете дизайн кімнати таким чином, що меблі виявяться на маленькій відстані, з часом це призведе до того, що її зовнішній вигляд погіршиться, а для мешканців будинку надмірне тепло стане постійною мукою.
Дерево, призначене для спалювання в каміні, повинно бути зрубано мінімум два роки тому. Тим самим, його вологість знижується до мінімуму, а теплотворні властивості збільшуються.
Якщо ви хочете, щоб камін в будинку обігрівав все житло, важливо встановити до каміна систему розподілу теплого повітря. У такій системі використовуються теплоізоляційні труби і спеціальні вентилятори, які поширюють тепло на все приміщення.
Ціна установки каміна безпосередньо залежить від використовуваних матеріалів і додаткових вставок і може досягати досить значних сум.
Але набагато важливіше прорахувати вартість, яку ви будете витрачати в майбутньому на матеріали для спалювання. Їх кількість залежить від розмірів приміщення.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з зазначенням активного посилання на джерело.