Покупка нерухомості відрізняється від звичайного походу в магазин. До купівлі нерухомості варто підходити дуже ретельно. Розглянемо питання, як впливає пора року на ціни на нерухомість і спробуємо дати рекомендації з цього приводу.

Восени, після літнього затишшя, зазвичай відбувається пожвавлення на ринку нерухомості. Тому і помітний ріст цін, так як стає більше покупців і продавців. Можливий ще літній попит на заміську нерухомість. Але коли починається дощовий період, то і покупцям і продавцям вже не хочеться їздити по раскисшим заміських дорогах. У таких випадках питання про покупку нерухомості переносять на весняний період. З покупкою нерухомості в межах ситуація набагато простіше.

Зазвичай в осінній період починаються роботи по підготовці нерухомості до подальшого перепродажу, щоб навесні продати за більш високу ціну.

Взимку відбувається застій на ринку нерухомості. У цей період краще всього зайнятися оформленням документації, оскільки швидше за все черг у відповідних інстанціях не буде. Або ж краще зайнятися благоустроєм житла. У будь-якому випадку, в зимовий період пропозицій мало. Так само не варто забувати, що зазвичай на початку року набирають чинності чергові зміни в законодавстві, тому варто стежити за такими змінами. Слід пам’ятати, що до квітня підбиваються фінансові підсумки і, якщо ви придбали нерухомість в кінці року, то сплата податків переноситься вже на наступний фінансовий рік.

Весна – це найгарячіша пора на ринку нерухомості. Ціни на нерухомість поступово знижуються. Це залежить від пропозицій. Зазвичай вдалими бувають покупки заміської нерухомості. Поступово попит падає ближче до літа, так багато вже не замислюються про купівлі-продажу нерухомості, а можливості відпочити.

Влітку ціни на нерухомість залишаються стабільними або з незначним зменшенням. Активність на ринку різко падає через літній відпочинок. Зазвичай у літній період складно провести одночасні операції по одночасній купівлі і продажу нерухомості.

У будь-якому випадку, необхідно ретельно вивчити всі пропозиції на ринку нерухомості, щоб вдало провести операцію.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Цікаве

Залиште коментар

Tagged with:

  • покупка нерухомості

Що таке юридична чистота угоди?

Купуємо одноповерховий будинок з перспективою на майбутнє