Ізоляція — найважливіший фактор, який впливає на энергохранящую здатність вдома, на комфортність проживання в ньому і на пожежобезпечність. Принцип енергозбереження в каркасному будинку – це зниження теплообміну до абсолютного мінімуму з зовнішнім середовищем. Тобто, максимальний контроль за переміщенням повітряних мас. Каркасний будинок не дихає, і щоб забезпечити здорову і комфортну атмосферу в домі потрібно обов’язково встановлювати вентиляцію.

Система ізоляційних перекриттів (суміжних з вулицею) і стін виглядає так: в освічених стійках, балках, зв’язках та зовнішню обшивку ніші закладається утеплювач (або мінеральна вата в матах, або плитах, або інша ізоляція). Звертайте особливу увагу на склад утеплювача — він повинен бути нешкідливим для людини і навколишнього його середовища.

Поверх каркаса з внутрішньої сторони будівлі отримує пароізоляцію — поліетиленову плівку товщиною від 0,15 мм. Цей бар’єр захищає ізоляційний матеріал від вологи і перешкоджає руху повітря крізь стіни споруди. У разі нехтування цим бар’єром, відбувається наступне: взимку, коли температура в приміщенні і на вулиці різна, водяні пари, присутні в приміщенні, проникають в утеплювач і знижують його ефективність на 55%. Як результат — утеплювач втрачає свої властивості і швидше руйнується.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Заміське будівництво

Залиште коментар

Tagged with:

  • Каркасне будівництво
  • ізоляція

Будуємо «нерухомість». Каркасне будівництво: фундамент

Поговоримо про приємні традиції новосілля