Якщо запитати у тих, хто хоч раз побував у Сочі, хотіли б вони мати там квартиру, можете не сумніватися, що вам дадуть відповідь “так”. При цьому будуть названі різні причини, які спонукають їх до цієї думки. Це унікальний шанс приїжджати разом з сім’єю або друзями на кращий курорт в Росії, і прагнення облаштувати для своїх батьків будинок біля моря, і можливість мати другу нерухомість (ну так, на всяк випадок), і для переїзду на постійне місце проживання в Сочі. Також обов’язково прозвучить версія про можливості з розумом інвестувати свої заощадження і, природно, квартира в Сочі – це джерело постійної і стабільної прибутку, незалежно від пори року.

Бажання придбати нове житло в основному асоціюється з квартирою в новому будинку, тобто в новобудові. Тим більше що новобудови Сочі відповідають всім сучасним вимогам елітного житла.

Перлиною Сочинської нерухомості по праву можна назвати елітні квартири. Сьогодні на вибір покупця представлені квартири в новобудовах, елітні житлові комплекси, квартири в будинках клубного типу, котеджі, пентхауси, багаторівневі квартири і т. д. Будівництво житла еліт-класу ведеться досить інтенсивно, і вже сьогодні вигляд міста помітно змінився, його окрасою стали безліч житлових комплексів. Деякі з них перебувають ще на стадії будівництва, термін їх здачі — приблизно від року до півтора, а багато з елітних новобудов вже здані Держкомісії. Майже всі вони своєю головною перевагою називають прекрасний вид з вікон, а також проведення повної внутрішньої обробки квартири в новобудові.

Для кожної новобудови Краснодара елітного класу характерним є наявність окремих критих автостоянок, ігрових майданчиків для дітей, парковок для авто гостей, упорядкована територія біля будинку. Також як показник елітності квартири-новобудови називають однорідність соціального середовища мешканців будинку, послуги із забезпечення охорони і безпеки, наявність автономних систем життєзабезпечення, застосування високоякісних матеріалів, починаючи зі стадії будівництва, і до етапу оздоблювальних робіт, аж до дизайнерського ремонту квартир.

Слід зауважити, що, незважаючи на свою високу вартість, квартири в новобудовах еліт-класу продовжують користуватися стійким попитом. Оскільки придбання квартири в новобудовах Краснодара – це вдале вкладення коштів у нерухомість сьогодні, завтра і ще тривалий час.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Квартири, Новобудови

Залиште коментар

Tagged with:

  • квартири
  • новобудови
  • сочі

Як вибрати квартиру в Сочі