Порівняно з 2011 роком, у 2012 році в Росії кількість іпотечних угод збільшилася на 45 відсотків. Так запевняють експерти досліджень компанії «Домус фінанс». На сьогоднішній день, практично кожна третя угода здійснюється з завлечением позикових коштів.

Крім зростання попиту, серед основних тенденцій ринку іпотек, експерти ще називають лібералізацію всіх вимог банків, задіяних з акредитацією об’єктів, підвищення процентних ставок по іпотеці, збільшення среднестатической суми кредиту.

Крім того, за словами аналітиків, розмір початкового внеску увеличелся. Більше половини позичальників у 2012 році внесли суму відразу, яка перевищила 30 відсотків від загальної вартості будинку/квартири. А в 2011 році відсоткова ставка становила 25 відсотків.

За успішним прогнозами тих же фахівців на 2013 рік, нас буде чекати зростання середньої ставки за кредитами на 1-2 відсотка. Це знизить доступність іпотеки і вкрай негативно позначиться на загальному розвитку ринку.
Центральний банк РФ надав звіти, де показано, що обсяг іпотечних кредитів на житло в рублях, які були видані в січні-жовтні минулого року, зріс на 51,5 відсотка, якщо рівняти з аналогічним періодом за 2011 рік, і досяг позначки в 790,3 мільярда рублів. Обсяг валютних кредитних іпотек на житло скоротився на 31,9 відсотка, що склало 10,984 мільярда рублів.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новини

Залиште коментар

Tagged with:

  • іпотека

Правильно вибираємо заміський будинок. Частина 2

Вибираємо ріелтора