Так як каркасна конструкція будівлі є найлегшою з існуючих на сьогоднішній день традиційних технологій, для каркасного будинку підійде будь-який тип фундаменту.

На його вибір, як і раніше, будуть впливати геодезичні фактори, що і при будівництві житлового будинку чи іншого важливого об’єкта, розрахунок навантажень та вибір типу конструкції треба надати професіоналам з відмінною репутацією. Досконало вивчивши питання, менш важливі роботи можна провести самому. Хоча ознайомлення з технологією не буде зайвою в будь-якому випадку.

Всі фундаменти поділяються на монолітні (заливаються на місці) і збірні (збираються з готових, стандартних блоків).

Стрічковий фундамент. По всій довжині має однакову висоту, з однаковою несучою здатністю. По відношенню до інших видів, відрізняється підвищеною жорсткістю.

Стовпчастий фундамент. Мабуть, найбільш економічний вид, підходить для невеликих дерев’яних будинків.

Плитковий фундамент. Являє собою монолітну плиту, як правило, використовується на слабонесущей ґрунті. Відрізняється малим об’ємом земляних робіт, але підвищеною витратою матеріалів.

Пальовий фундамент. Використовують дуже часто при будівництві багатоповерхових житлових будівель. Але вартість робіт та витратних матеріалів в даному випадку доходить до максимуму.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Заміське будівництво

Залиште коментар

Tagged with:

  • Каркасне будівництво

Купівля або оренда приміщення: що вигідніше (Частина 2)

Ізоляція каркасного будинку