Багато боятися купувати квартиру в тільки що побудованому будинку або в будинку, який ще будується. Але експерти вважають, що не варто бояться купувати «новобудову». Згідно зі статистикою, зараз покупці починають переходити із вторинного ринку нерухомості в первинний. Спробуємо розвіяти кілька міфів, які допоможуть вирішиться тим, хто ще сумнівається.

Міф 1. Вторинне житло краще купувати заради інвестицій.

Фахівці кажуть, що це помилка. Новобудова буде вигідніше. Права покупця протягом будівництва захищені законом про пайову участь. Нове житло з кожним роком буде дорожчати, а вторинне житло – дешевшати. Тим більше, що території з старими будинками в кінці кінців будуть віддані під будівництво нових будинків.

Міф 2. Якщо забудовник маловідомий, то будинок може не добудували.

Для забудовника гучне ім’я не важливо. Для нього важливо мати всі права на ділянку. При покупці новобудови просто необхідно звернути увагу на всю команду: забудовника, розробника і ріелтора. У всі повинні бути відповідні документи на ділянку, дозвіл на будівництво і так далі. А ріелторське агентство, якщо дорожить своєю репутацією, не буде зв’язуватися з сумнівними проектами. Також варто перевірити який банк дав акредитацію об’єкту під час старту будівництва.

Міф 3. При купівлі новобудови необхідно витрачається на юриста.

Зовсім не обов’язково витрачати додаткові кошти. Достатньо звернутися в велике агентство, яке займається продажем нерухомості. Зазвичай вони мають свій штат як професійних менеджерів, так і юристів. Звернутися можна тільки в разі крайньої підстраховки.

Міф 4. Квартири краще купувати не в агентстві, а у забудовника.
Зазвичай забудовник працює в парі з уповноваженим агентством нерухомості. Тому ціна одна і та ж. Якщо на об’єкті працюють кілька компаній скрізь ціни однакові. Необхідно звертати увагу на те юридична особа, з яким укладається контракт. Саме ця особа буде відповідати за хід будівництва.

Міф 5. Новобудова вимагає додаткових вкладень на ремонт.
З цим фахівці не погоджуються. На ринку нерухомості багато варіантів з різною обробкою. Вартість такої квартири може бути дорожче, але це краще ніж купувати квартиру в стані «стяжка-штукатурка», так як самостійний ремонт буде коштувати дорожче. До того ж за додаткову плату квартиру можуть оформити на ваш смак.

Реклама

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Сподобалося це:

Подобається Завантаження…

Схоже

Розділ:

Новобудови, Корисні поради

Залиште коментар

Орендуємо романтичну квартиру в Петербурзі

Які необхідні витрати при покупці квартири. Частина 1